NAGRODY ZA KONKURS WRĘCZONE

Edukacja Najnowsze Wałcz Wydarzenia

W Sali Konferencyjnej wałeckiej policji Komendant Powiatowy Policji w Wałcz podinsp. Artur Grenda wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom wakacyjnego konkursu plastycznego. Po uroczystym wręczeniu nagród mili goście mieli możliwość zwiedzenia budynku komendy i zasiąść w fotelu „szefa”.

Dwa tygodnie temu policjanci ogłosili wyniki wakacyjnego konkursu pod nazwą „I jak po wakacjach? Czy było bezpiecznie?”, a dzisiaj zwycięzcy konkursu odwiedzili policjantów aby odebrać zasłużone nagrody. Laureatów przywitał Pan komendant, który podziękował zarówno uczniom jak rodzicom i dyrektorom, a także wychowawcom szkół za przybycie oraz za zachęcenie dzieci do udziału w konkursie.

Po uroczystym wręczeniu nagród i dyplomów „Szef” wałeckiej komendy zaprosił przybyłych gości do zwiedzania budynku jednostki. Wycieczka rozpoczęła się od oglądania gabinetu komendanta, gdzie każda chętna osoba mogła również choć przez chwilę poczuć się Komendantem Powiatowym Policji zasiadając w „komendanckim fotelu”.

Podczas spotkania z policjantami nie mogło zabraknąć elementu bezpieczeństwa, tak więc każdy uczeń otrzymał samozaciskową opaskę odblaskową z numerem telefonu alarmowego. Do zakupu atrakcyjnych nagród włączyły się władze lokalne oraz Stowarzyszenie “Bezpieczeństwo i Pomoc” w Wałczu.

Nagrody za konkurs wręczone – Aktualności – Komenda Powiatowa Policji w Wałczu (policja.gov.pl)