Napisz kartkę imieninową dla Mikołaja i przyjdź na imprezę charytatywną!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Spółka Tarpil w Pile rozpoczęła przygotowania do kolejnej akcji charytatywnej „Gramy dla…”. Tym razem beneficjentem imprezy, która odbędzie się na targowisku miejskim w dniu 4 grudnia bieżącego roku, będzie Mikołaj Giersz.

Chcąc pomóc rodzicom Mikołaja, Spółka Tarpil za pośrednictwem strony zlotowiankahelp.pl zwraca się z prośbą o przekazywanie środków pieniężnych, na pokrycie kosztownej, długofalowej rehabilitacji Mikołaja.

Za pomocą Facebooka zorganizowaliśmy licytację fantów:

https://www.facebook.com/groups/212023330584861

Oprócz tego pragniemy już teraz Państwa zaprosić na imprezę charytatywną, która odbędzie się 4 grudnia 2021 roku na targowisku Miejskim w Pile.  Chcielibyśmy także podarować Mikołajowi skrzynkę z kartkami imieninowymi, zwracamy się z prośbą o przysyłanie kartek!

Spółka Tarpil
ul. Rynkowa 42
64-920 Piła
Z dopiskiem ” kartka dla Mikołaja”
(Można również przynieść je osobiście )
na kartki czekamy do 03.12.2021
***
Rodzice chłopca: Mikołaj to pogodny, na pierwszy “rzut oka” zdrowy chłopiec, u którego zdiagnozowano m.in. autyzm atypowy, dyspraksję, zaburzenia integracji sensorycznej, astmę, alergię, wiotkość mięśni, skoliozę, płaskostopie. Cierpi na bóle stawów. W lutym tego roku stwierdzono u syna kolagenopatię – podejrzenie choroby Ehlersa Danlosa. To rzadka choroba genetyczna, podstępna, która atakuje cały organizm. Żeby potwierdzić diagnozę, Mikołaj musi mieć wykonane badanie, które nie jest refundowane przez NFZ a jest jedyną drogą, która może dać odpowiedź na wiele pytań, na które specjaliści nie zawsze potrafią odpowiedzieć. Na dzień dzisiejszy syn jest pod opieką wielu specjalistów i grono cały czas się powiększa. Wymaga także systematycznej rehabilitacji. Nigdy nie wiemy co przyniesie nowy dzień i jak Mikołaj będzie się czuł. Cały czas walczymy i będziemy walczyć o jak największą samodzielność i zdrowie naszego syna.
Za okazaną pomoc DZIĘKUJEMY!