Nasza Karolina Marczyńska w Hotelu Paradise

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Wydarzenia

Hotel Paradise ? polski program telewizyjny typu reality show emitowany na antenie TVN 7 zyskuje coraz większą popularność. Jego zasady są bardzo proste. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Droga do celu wiedzie różnymi drogami, od uwodzenia, po wyrafinowaną grę. Co tydzień też w Hotelu Paradise pojawiają się nowi mieszkańcy. Pod koniec marca do ekipy trzeciego sezonu tego randkowego show dołączyła Karolina Marczyńska z Szamocina.

Karolina Marczyńska ma 24 lata i 178 cm wzrostu. Startowała m.in. w wyborach Miss Brdy i Miss Wielkopolski. W tym drugim konkursie zdobyła tytuł trzeciej Wicemiss i Miss Internautów. Jest modelką, hostessą i studentką logistyki.

?Lubi prowadzić grę z mężczyznami, ale nie jest zwolenniczką przygód na jedną noc. Uważa, że niepewność w relacjach damsko-męskich motywuje obie strony do większego wysiłku i starań. Gdy mężczyzna wpadnie jej w oko, wykorzystuje wszystkie swoje atuty. Kiedy zaczyna śpiewać największym twardzielom miękną serca. Jej ideał to typ południowca. Podobają jej się wysocy ciemnoocy bruneci, z delikatnym zarostem. W jednym zdaniu podsumowuje wymarzonego partnera tak: ?Połączenie mojego ojca i Greya. Facet, który zadba o mnie jak o nikogo innego, ale będzie też dla mnie wieczną  tajemnicą którą chcę ciągle odkrywać ? tak charakteryzuje Karolinę portal tvn.pl

O sobie Karolina mówi, że z jednej strony jest “odważną optymistką, nieugiętą w dążeniu do celu”, z drugiej zaś – “dziewczyną o miękkim sercu i wrażliwej duszy”.

Wasze Media mogą to wszystko potwierdzić i dodać, że Karolina jest nie tylko piękną, ale również bardzo miłą i inteligentną dziewczyną. Mógł się o tym przekonać każdy, kto odwiedził biurowiec ONYX przy ulicy Witaszka w Pile. Właśnie tam przez jakiś czas pracowała urocza mieszkanka Szamocina, która każdego gościa witała szerokim uśmiechem.

Jeśli w Hotelu Paradise na Zanzibarze Karola znajdzie odpowiedniego partnera i nawiąże super relacje z pozostałymi uczestnikami randkowego show, to być może wróci do Polski bogatsza o nawet 100 tysięcy złotych. 

(Red.)