Nowy kierownik Posterunku Policji w Wysokiej

Na sygnale Najnowsze Wydarzenia

Komendant Powiatowy Policji w Pile, podinsp. Marcin Kowalski z dniem 19 lutego powierzył obowiązki Kierownika Posterunku Policji w Wysokiej st. asp. Mirosławowi Lewczan.

Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Wysokiej st. asp. Mirosławowi Lewczan. Szef pilskiej jednostki złożył serdeczne gratulacje oraz wyraził przekonanie, że nowy kierownik zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Wysoka. Podziękował również jego poprzednikowi asp. szt. Krzysztofowi Nowickiemu za zaangażowanie i wysiłek włożony w pełnioną przez tyle lat służbę.

Gratulacje nowemu kierownikowi st. asp. Mirosławowi Lewczan oraz podziękowania dla jego poprzednika asp. szt. Krzysztofa Nowickiego osobiście złożył burmistrz gminy Wysoka Artur Kłysz.

Starszy aspirant Mirosław Lewczasłużbę rozpoczął w 2000 roku, w Wydziale Patrolowo- Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Posterunku Policji w ŁobżenicyOd 12 lat był dzielnicowym tego regionuSwoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobył podczas 22-letniej służby w Wydziale Prewencji.

  • KPP Piła, sież. Magdalena Szukajło