Nowy komendant okoneckiego komisariatu

Najnowsze Wydarzenia Złotów

OKONEK. Asp.szt. Przemysław Sudnikowicz został nowym Komendantem Komisariatu Policji w Okonku. Życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Rozkazem mł. insp. Roberta Chwedczyka Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie, na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Okonku powołany został asp. szt. Przemysław Sudnikowicz.

Asp. szt. Przemysław Sudnikowicz z Policją związany jest od 2001r. Karierę zawodową rozpoczął w Komisariacie Policji w Jastrowiu, gdzie pełnił służbę na różnych stanowiskach, zdobywając doświadczenie w pionach prewencji i kryminalnym. W 2017 roku został funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, na stanowisku do spraw organizacji służby. Od marca br. pełnił obowiązki Komendanta okoneckiej jednostki.

Asp. szt. Przemysław Sudnikowicz dał się poznać jako świetny fachowiec, policjant sumienny i oddany służbie, potrafiący zarządzać zespołem ludzi i dobrze współpracować z innymi jednostkami i instytucjami. Posiadane doświadczenie i umiejętności wykorzysta w dalszej służbie kierując Komisariatem Policji w Okonku. Nowemu Komendantowi życzymy wielu sukcesów zawodowych.

IW/IW

KPP Złotów