NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA KOMISARIATU POLICJI W TRZCIANCE

Regiony Trzcianka

TRZCIANKA. Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie podinsp. Mikołaja Szydzika obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance od 1 kwietnia br. obejmie podkom. Bernard Cimcioch, dotychczasowy kierownik Referatu Kryminalnego. Gratulujemy awansu i życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku!

Wczoraj w czarnkowskiej komendzie odbyła się odprawa służbowa, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie podinsp. Mikołaj Szydzik wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Trzcince podkom. Bernardowi Cimciochowi.

PodinspMikołaj Szydzik wraz ze swoim I Zastępcą kom. Jakubem Namerłą pogratulował nowemu zastępcy awansu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów na nowym stanowisku. Do gratulacji i życzeń przyłączyła się również kadra kierownicza czarnkowskiej komendy.

Obowiązki kierownika Referatu Kryminalnego w trzcianeckim komisariacie objęła mł. asp. Ilona Kołodeńska, dotychczasowy funkcjonariusz Zespołu dochodzeniowo-śledczego.

Podkom. Bernard Cimcioch w szeregi Policji wstąpił w 2004 roku. Po odbyciu szkolenia podstawowego rozpoczął służbę w Referacie Prewencji trzcianeckiego komisariatu. Od 2005 roku pełnił służbę w pionie dochodzeniowo-śledczym oraz operacyjno-rozpoznawczym. Od 2016 roku zajmował stanowiska kierownicze w trzcianeckim komisariacie. Najpierw był kierownikiem Referatu Prewencji, a w 2018 roku został szefem Referatu Kryminalnego. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, gdzie uzyskał stopień oficerski oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku na kierunku ,,Resocjalizacja”. Jego zainteresowania to książki i sport.

Karolina Górzna-Kustra