Fundacja Pszczoła apeluje: Ocalmy świat w weekend!

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Fundacja Pszczoła zachęca do wsparcia najnowszego projektu, który ma na celu stworzenie lokalnej przestrzeni – ulubionego miejsca spędzania czasu nie tylko przez mieszkańców, ale także gości z regionu czy innych części Polski.

Akcję można wesprzeć finansowo na stronie: WSPIERAM TO/ PSZCZOŁA

Za każdą wpłatę otrzymacie nagrodę. W zależności od kwoty mogą być to nasiona i instrukcja, jak założyć łąkę kwietną, certyfikat miłośnika pszczół, nadanie imienia jednej z pszczół czy zestaw upominków wersji elektronicznej czy zestaw do produkcji świecy z wosku pszczelego. I wiele innych, sprawdźcie sami…

TU i TERAZ

Tworzymy Ogród i Pasiekę Społeczną, w której będzie można pogrzebać w ziemi i powąchać  jak pachnie w środku ul – tak bardzo jest to potrzebne, że w niektórych krajach jest przepisywane na receptę.

Będzie można tam pracować, odpocząć, zrobić pożyteczne spotkanie integracyjne pracowników i zajęcia dla dzieciaków.

Przede wszystkim, będzie to miejsce dobrych praktyk ekologicznych, gdzie każdy zainteresowany, będzie mógł podpatrzeć, jak takie rozwiązania funkcjonują i jak je wdrożyć u siebie.

A JEDNOCZEŚNIE …

Tworzymy serię filmów edukacyjnych, w których pokażemy jak to wszystko mądrze zrobić, mieć z tego fun i nie wydać wszystkich pieniędzy świata.

To musi się udać, ale bez Waszej pomocy będzie ciężko.

– model finansowania na wspieram.to,  to ?Bierzesz ile zbierzesz? a projekt podzielony jest na kolejne etapy,

dodatkowo

– do każdej wpłaty (co najmniej 10 zł) na ekologiczną inicjatywę, innogy Polska doda 10 złotych.

Zbiórki crowdfundingowe są tak skonstruowane, że sukces zależy od zasięgu i ten zasięg trzeba osiągnąć jak najszybciej, ponieważ najwięcej wpłat, jest na końcu kampanii. Wie o tym partner wspieram to? i dopłaca 10 zł do każdej wpłaty unikatowego użytkownika ? i to jest MEGA (ale już w ostatnim tygodniu nie ? i to jest wiedza!)

Pomóc możecie nie tylko angażując się finansowo w zbiórkę, ale także udostępniając post i informację o zbiórce oraz promując hasztag #pszczelichallenge.

O co w nim chodzi? Zobaczcie sami…

 

Do dzieła!

Bożena Wola
Fundacja Pszczoła