Olivia i Konrad walczyli w Złotowie

Najnowsze Sport Wydarzenia Złotów

ZŁOTÓW. 8 grudnia odbył się turniej boksu olimpijskiego o Puchar Starosty Złotowskiego. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali pilscy zawodnicy Sportów Walki.

W walce turniejowej pewne zwycięstwo nad zawodniczką gospodarzy Anastazją Tomasz odniosła Olivia Stolarczyk. Dla Olivii, która trenuje zaledwie od kilku tygodni to niezwykle cenna wygrana nad bardziej doświadczoną rywalką, która ma na koncie już między innymi medal Pucharu Polski Kadetek.

Kolejną pokazową walkę, która została nazwana starciem gigantów stoczył Konrad Misterkiewicz. Najmłodszy reprezentant sekcji bokserskiej klubu tym razem za rywali miał zawodników Sparty Złotów i Obry Zbąszyń. Walka pokazowa, oczywiście bez werdyktu sędziów została nagrodzona dużymi brawami przez zgromadzoną na hali publiczność.

Niestety w ringu tym razem nie pojawiła się Julianna Rutkowska, której przeciwniczka z powodu choroby nie dotarła na zawody.

Klub Sporty Walki Piła dziękuje organizatorom za zaproszenie!

W tym samym czasie kiedy młodsi koledzy rywalizowali w Złotowie, na zgrupowaniu kadry narodowej seniorów w boksie w Zakopanem przebywał Mikołaj Tobera. Dla Mikołaja jest to już początek przygotowań do Mistrzostw Polski, które wyjątkowo odbędą się już w styczniu. Przypomnijmy, że Tobera będzie bronił tytułu mistrza kraju w kategorii wagowej -69 kg!

 

 

 

 Sporty Walki Piła