Świąteczna ciężarówka Coca-Coli odwiedziła Piłę

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Gwar, moc kolorów i świąteczna aura  –  tak najkrócej można opisać wczorajsze spotkanie  z Mikołajem,  który pozwolił swoim reniferom nieco  odpocząć przed Gwiazdką i przybył do najmłodszych ? ogromną ciężarówką !

Piła była trzecim spośród trzynastu miast, do których w tym roku przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Coli.   Każdy, kto chciał mógł powozić wirtualnymi  saniami, stworzyć  puszkę Coca-Coli według własnego pomysłu,  a także wejść do pokoju św. Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie.

Fani świątecznej zabawy  z pewnością też znaleźli coś dla siebie-loteria, rodzinne konkursy z nagrodami i liczne stoiska ze smakołykami i zabawkami. Było w czym wybierać.

Dla tych, którym nie udało się w tym roku spotkać ze św. Mikołajem, pozostaje mieć nadzieję, że i w przyszłym roku świąteczna ciężarówka  pojawi się w Pile.  Sądząc po tegorocznej frekwencji, będzie to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku 2019.

Nic dziwnego. Spotkanie z  Mikołajem zawsze budzi wiele pozytywnych emocji i jest niezapomnianą atrakcją, nie tylko dla dzieci.

 

 (Red.)