OTWARCIE ŚWIETLICY W MŁOTKOWIE BYŁO RADOSNYM WYDARZENIEM

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

W Młotkowie, w gminie Wysoka, otwarto odbudowaną i zmodernizowaną świetlicę. Było to ważne wydarzenie dla mieszkańców, dla których świetlica jest miejscem codziennych spotkań i integracji.

Budynek kilka lat temu został mocno uszkodzony przez wichurę. O jego odbudowę zabiegali wszyscy, władze gminy, sołtys Młotkowa i Koło Gospodyń Wiejskich w Młotkowie, a przede wszystkim mieszkańcy, którzy zmobilizowali się do szczepień w czasie pandemii COVID-19. Dzięki temu Gmina Wysoka w konkursie “najbardziej odporna gmina” pozyskała znakomitą część środków na tę inwestycję.

W otwarciu nowej świetlicy uczestniczył Eligiusz Komarowski, starosta pilski razem z radnymi Rady Powiatu w Pile z bezpartyjnego Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe w Pile z Ewą Ramusiewicz Krzysztofem Stepnowskim.
– Takie wydarzenia cieszą mnie szczególnie, bo dotyczą inwestycji, służących wszystkim mieszkańcom. Z tej okazji podarowaliśmy drobne prezenty, a pani Ewa dodatkowo jeszcze sprzęt AGD, który  na pewno przyda się w świetlicy. Jestem pewien, że miejsce to ponownie będzie dobrze służyć mieszkańcom – mówi starosta.

powiat.pila.pl