PARA ZŁODZIEI ZATRZYMANA NA GORĄCYM UCZYNKU

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Pilscy policjanci zatrzymali 25- letnią kobietę i 18- letniego mężczyznę, którzy wspólnie dokonywali kradzieży w jednym z marketów spożywczych. Wartość skradzionych przez nich towarów przekroczyła 6700 złotych. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek do pilskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży w jednym z marketów spożywczych. Pracownicy sklepu rozpoznali dwójkę młodych ludzi, którzy kilka dni wcześniej nie zapłacili za wyniesione ze sklepu produkty. Podejrzewali również, że złodzieje ponownie będą chcieli popełnić przestępstwo. Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego zatrzymali mieszkańców Piły tuż za linią kas z koszykami pełnymi produktów, za które nie zapłacili.

Przy zatrzymanych mundurowi znaleźli różne rodzaje drogich alkoholi i produktów spożywczych. Podczas dokładnego sprawdzenia odzieży okazało się również, że 25- letnia mieszkanka Piły posiadała przy sobie amfetaminę. Łączna wartość skradzionych towarów przekroczyła 6700 złotych.

Mieszkańcy powiatu pilskiego usłyszeli już zarzuty, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zatrzymana kobieta odpowie za posiadanie substancji psychoaktywnych. Policjanci podkreślają, że sprawa jest w dalszym ciągu rozwojowa.

st. sierż. Magdalena Mróz