PARIS SAINT GERMAIN najlepszy w sylwestrowym turnieju w Budzyniu

Chodzież Najnowsze Sport Wydarzenia

BUDZYŃ. W minioną sobotę 29 grudnia 2018 roku w hali sportowej w Budzyniu rozegrany został długo zapowiadany Sylwestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. W turnieju wzięło udział 11 drużyn w większości drużyny grające w Budzyńskiej Lidze. Graliśmy systemem do dwóch przegranych meczy. Wśród grających drużyn były drużyny: KOMFORT oraz FC Fasolki mające logo firmy DM-Ignasiak. Grała również drużyna BUDZYŃ, ale w nowej szacie-strojach z logo sponsora FACE CLUB BUDZYŃ.

Punktualnie o godz 10:00 wystartowaliśmy. Rozegraliśmy 17 meczy i zakończyliśmy o godz 17:30. Po rozegranych meczach eliminacyjnych do wąskiego finału weszło 6 drużyn, które po zaciętej walce zajęły ostatecznie następujące miejsca:

 

I miejsce PARIS SAINT GERMAIN

II miejsce LZS Sokołowo

III miejsce FACE CLUB BUDZYŃ

IV  miejsce FC Fasolki

V  miejsce FC Albatros

VII miejsce LZS Ostrówki

Atmosfera turnieju była super! Mecze rozgrywane były błyskawicznie, a nad prawidłowym ich przebiegiem czuwali sędziowie: Wacław Wota, Sebastian Nowak i Włodzimierz Winkel. Tablicę wyników i kolejność meczy nadzorowała  Karolina Prech.

Zwycięskim drużynom puchary w asyście dziewcząt w strojach ludowych z zespołu Tolija wręczali: Wójt Gminy pan Marcin Sokołowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Budzyniu pan Dariusz Dudziak. Nasza maskotka KOZIOŁEK z firmy Danmis każdej z finałowych drużyn wręczał zaproszenia sponsorowane przez FACE CLUB BUDZYŃ.

Nad porządkiem imprezy czuwała obsługa hali sportowej: Witold Kukla i Mirosław Przybyszewski. Justyna Śliwa dbała i czuwała nad zdrowiem i sprawnością zawodników, a nad wszystkim miał pieczę Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS  Roman Schlabs.

Imprezę zaliczamy do udanych. Będziemy ją kontynuować w przyszłości.

W imieniu Gminnego Zrzeszenia LZS W Budzyniu składam wszystkim sportowcom i sympatykom sportu masowego Wszystkiego Najlepszego i Powodzenia w Nowym 2019 Roku.

 

 

 

 

 

GZ LZS Budzyń