PONAD 500 UCZESTNIKÓW TURNIEJU W PIŁCE HALOWEJ

Najnowsze Piła

PIŁA. Prawie 60 drużyn, ponad 500 zawodników i zawodniczek, 9 kategorii, jak również tłumy dopingujących kibiców. Tak wyglądały Mistrzostwa w Piłce Halowej o Puchar Starosty Pilskiego rozegrane w niedawno wybudowanej Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile.

– To, co Ci młodzi gracze wyprawiali z piłką, przekraczało moje wyobrażenia. Wprawdzie w czasie turnieju swoje umiejętności prezentował także Paweł Skóra, mistrz świata i Europy we freestyle football, ale to właśnie od gry tych młodych zawodników i zawodniczek nie mogłem oderwać wzroku. Brawo Wy – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski. – Cieszę się, że poza sportową rywalizacją każdemu z Was przyświecał jeden cel: dobrze się bawić! Mam nadzieję, że miło spędzony czas, plus nowe doświadczenia zapadną na długo w Waszej pamięci.

Osobne gratulacje należą się organizatorom z K-Sport Region Pilski. Zaangażowanie i determinacja były godne podziwu, a dzięki temu turniej był dopięty na ostatni guzik. Warta podkreślenia była także frekwencja na trybunach. Kibice głośno, a co najważniejsze w pełni kulturalnie kibicowali młodym piłkarkom i piłkarzom.


powiat.pila.pl