POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM MIAŁ PRZY SOBIE NARKOTYKI

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów

Funkcjonariusze złotowskiej jednostki wraz z mundurowymi z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności ponad 4 lat. W trakcie zatrzymania okazało się, że posiadał przy sobie narkotyki. Za posiadanie narkotyków usłyszał już zarzuty i trafił do zakładu karnego.

W miniony weekend (12.05) złotowscy kryminalni wraz z policjantami z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali 37-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mieszkaniec powiatu złotowskiego poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd w Chodzieży, do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności w wymiarze ponad 4 lat, za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz kradzieże z włamaniem.

W trakcie zatrzymania, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie narkotyki, które miał schowane w kieszeni. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania środków psychotropowych. Doprowadzony został do zakładu karnego, gdzie sędzia najbliższe lata. Za posiadanie środków odurzających, doliczona zostanie mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.