POSZUKIWANY TRZYMAŁ NARKOTYKI PRZY ŁÓŻKU

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów

Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali 23-latka, który był poszukiwany przez Sąd celem do odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania, okazało się że mężczyzna posiadał w miejscu zamieszkania środki odurzające.

Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku realizowali sądowy nakaz doprowadzenia mieszkańca miasta do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

– Gdy mundurowi zapukali do drzwi gdzie 23– latka i poinformowali go o przyczynie wizyty, mężczyzna zdziwił się i lecz nie próbował uciekać. Oświadczył, że musi spakować swoje rzeczy. Gdy Policjanci weszli z mężczyzną do jednego z pokoi, zauważyli na taborecie przy łóżku susz koloru zielonego, zapalniczkę, młynek i prowizoryczny sprzęt do palenia marihuany. W tej sytuacji nie było tłumaczenia do kogo należy susz oraz jak był wykorzystany 0znajmił asp. Damian Pachuc

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komisariatu, gdzie poddano sprawdzeniu zabezpieczony susz. Okazało się, że była to marihuana. Po przedstawieniu zarzutu posiadania substancji odurzających 23-latek został doprowadzony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe miesiące.