Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 31-letniego pilanina, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto, w trakcie czynności znaleźli przy nim amfetaminę.

W poniedziałek, 24 stycznia funkcjonariusze zespołu zajmującego się poszukiwaniami osób ustalili aktualne miejsce przebywania 31-letniego pilanina.

Mężczyzna ukrywał się przed odbyciem kary 110 dni pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości – informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej Policji. – Podczas zatrzymania policjanci przeszukali również mieszkanie, w którym przebywał mężczyzna. Znaleźli worek z zawartością białej pasty. Wynik badania substancji potwierdził, że jest to amfetamina o wadze ponad 75 gramów.

31-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywać wcześniejszą karę 110 dni pozbawienia wolności. Ponadto pilanin usłyszał zarzut związany z posiadaniem narkotyków. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(Red.)
Fot. KPP Piła