Rozwiń żagle w Mikołajkach z Prezydentem Piły

Najnowsze Piła Wydarzenia
PIŁA. Prezydent Piły Piotr Głowski wspólnie z Piotrem Jakubowskim – Burmistrzem Mikołajek i partnerami zapraszają do tegorocznej aukcji na rzecz WOŚP. Przedmiotem tegorocznej aukcji jest aktywny weekend (od piątku do niedzieli) w Mikołajkach pod hasłem: „Rozwiń żagle w Mikołajkach z Prezydentem Piły.” W ramach współpracy mieszkańcy Mikołajek otrzymają możliwość skorzystania z aukcji „Wyprawa na Marsa i Piła z powietrza, wody i lądu”.
W poprzednich latach warzyłem piwo, zalewałem betonem stropy, montowałem reklamy oraz spawałem, skrawałem i ciąłem blachę gilotyną. Następnie szkoliliśmy żeglarzy, wspólnie gotowaliśmy potrawy, a w poprzednim roku aktywnie poznawaliśmy Piłę – wspominał prezydent Głowski, zapowiadając jednocześnie program tegorocznych atrakcji, które wystawi na licytację.
Zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą będzie miał okazję do:
– odpoczynku i noclegu w 5 – gwiazdkowym, położonym na wodzie Hotelu Mikołajki Leisure &SPA.
– żeglowania po jeziorach Mazurskich w towarzystwie prezydenta Piotra Głowskiego,
–  wyprawy malowniczymi trasami rowerowymi położonymi na wzdłuż Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i Puszczy Piskiej  z lokalnym przewodnikiem (proponujemy pętlę wokół Jeziora Bełdany),
– wyprawy na mazurskie jeziora skuterem wodnym,
– skosztowania mazurskiej kuchni w Restauracji „Słoneczny Port”
Aukcja jest dostępna wserwisie aukcyjnym: https://allegro.pl/oferta/rozwin-zagle-w-mikolajkach-z-prezydentem-pily-11737342984,licytacja trwa 10 dni, stawka początkowa to 500zł. Oferta hotelu skierowana jest do 2 osób, obowiązuje przez cały rok z wyłączeniem wakacji i długich weekendów.
Partnerami projektu są: Hotel Mikołajki Leisure & SPA, „Słoneczny Port” Ewa i ZbigniewŻebrowscy, Mazurskie rowery.pl GrzegorzMęzik, Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego Halina Gnatkowska, hotelmikolajki.plslonecznyport.pl

Przypomnijmy, że dzięki wszystkim dotychczasowym akcjom z udziałem Piotra Głowskiego na koncie WOŚP znalazło się 49 551 złotych. Dotychczas prezydent Piły sześć razy oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. W tym czasie aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta,Studio K2 i Netia S.A. Ponadto przez dwa lata prezydent wystawiał do licytacji morski rejs po Bałtyku, następnie licytowano „Gotowanie z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”. W ostatnim roku przedmiotem licytacji była „Wyprawa na Marsa i Piła z powietrza, wody i lądu”.

Bartek Mirowski
Kierownik Biura Prezydenta