Będzie się działo w Dobrzycy!

Najnowsze Piła Wydarzenia

DOBRZYCA. Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrzycy!

-W organizację finału zaangażowało się bardzo wielu mieszkańców i przyjaciół Dobrzycy, którzy robią wszystko, aby wydarzenie to na długo zapadło w pamięci gości, którzy w dniu finału postanowią przyjechać właśnie do Dobrzycy. Impreza odbędzie się w otoczeniu zanurzonego w lesie Amfiteatru Leśnego, przy dźwiękach pięknej muzyki oraz cieple ogniska i klimatycznych pochodni – mówi organizator finału, mieszkaniec Dobrzycy, Radny Gminy Szydłowo Paweł Kądziela.

Uczestnicy finału będą mogli podziwiać występy artystyczne uzdolnionych dzieci i młodzieży z Muzostacji, podziwiać piękny taniec Alicji Płachty, w przerwach między występami i licytacjami oddać się w wir muzyki serwowanej przez Krzysztofa Belaka, a także skosztować pysznych ciast i innych niesamowitych posiłków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Najważniejsze tego dnia będą jednak licytacje! Ponad 150 licytacji już odbywa się platformie Allego (www.licytacje-wosp.pl), ale ponad 40 unikatowych licytacji czeka na uczestników finału w Dobrzycy. Są wśród nich również te z Allegro, czyli będzie to dodatkowa szansa dla wszystkich, którzy walczyli na Allegro, ale też będzie wiele unikatowych licytacji i co bardzo ważne – w tym roku za wylicytowane przedmioty będzie można płacić kartą!

 Organizatorzy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i już dziś zdradzają, że będzie można wylicytować np.

Złotą Puszkę WOŚP z autografem Jurka Owsiaka, niezapomnianą wędrówkę z Jarosławem Ramuckim, prywatny koncert mis i gongów, szparagi z lokalnej plantacji, sesje fotograficzne, lot samolotem nad Gminą Szydłowo, romantyczną kolację Nad Rozlewiskiem, przejażdżkę wozem dowodzenie SKOT, urodziny w Małym Inżynierze, wędliny z domowej wędzarni, pięknego Misia z logiem WOŚP, wędzenie z Mateuszem Żołyniakiem, profesjonalny makijaż od Anny Piwowarczyk i wiele wiele innych.

Podczas finału, dzięki uprzejmości strażaków z OSP Stara Łubianka, będzie można poznać sprzęt strażacki oraz przejść kurs pierwszej pomocy. Na najmłodszych czekać będzie mini salon fryzjerski, a spragnieni ciepła będą mogli ogrzać się przy koksownikach, ognisku i posilić pieczoną kiełbaską.

-Liczymy na dużą frekwencję spośród mieszkańców całej Gminy Szydłowo i innych ościennych miejscowości oraz na ich otwarte serca podczas finału. Startujemy o g. 16.00. Warto być z nami od samego początku. Teren dojazdu do Amfiteatru zostanie oznaczony, więc nikt nie powinien mieć problemów z dotarciem – dodaje Paweł Kądziela.

Materiał prasowy