#sadziMy: Odbierz darmową sadzonkę drzewa w VIVO! Piła

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Już w najbliższy czwartek w Pile rusza kolejna edycja ogólnopolskiej inicjatywy społecznej #sadziMy. W ramach akcji, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile i VIVO! Piła rozdają aż 1 000 sadzonek drzew, m.in.: dębu, buka, świerka czy brzozy. Wydarzenie odbędzie się na parkingu pilskiego centrum handlowego w dniach 30 września i 1 października. Start o godz. 10:00.

W dniach 30 września i 1 października na terenie 16 miast w Polsce odbędzie się kolejna edycja akcji społecznej #sadziMy. Inicjatywa ma przypominać o istotnej roli lasów i drzew w prawidłowym funkcjonowaniu planety oraz zaangażować społeczeństwo w czynne działania na rzecz polskiego leśnictwa i dbałości o środowisko naturalne. W Pile darmowe sadzonki drzew liściastych i iglastych będzie można odebrać przy VIVO! Piła. Drzewka można następnie posadzić w wybranym przez siebie miejscu.

Organizatorem wydarzenia w Pile są: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile, Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Kaczory, Lasy Państwowe i Nadleśnictwo Zdrojowa Góra oraz Lasy Państwowe.

Serdecznie zapraszamy!

Sabina Tkacz
Open Media