Świat magii zagościł w RCK

Kultura Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W niedzielny wieczór na scenie Regionalnego Centrum Kultury międzynarodowa grupa iluzjonistów Champions of Illusion zaprezentowała wyjątkowe show pełne magii, kolorów i dźwięków.

Dwugodzinny pokaz skierowany zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych fanów magii obfitował zaskakującymi sztuczkami, nie tylko karcianymi. Nie zabrakło lewitujących ludzi i przedmiotów, a także jednej z najsłynniejszych sztuczek ? przepiłowania i sztyletowania asystentki.

Jak wyglądają wasze przygotowania do trasy? Bo wiem że grupa jest bardzo liczna i międzynarodowa.

Grupa ogólnie istnieje od 5 lat i zrzesza 62 osoby z 13 krajów. Na każdy występ wybieramy inną grupą i z pracujemy ciągle na bieżąco. Wszyscy artyści wciąż dopracowują i ulepszają swoje pokazy. Ze względu na to, że w różnych miastach czeka na nas różna publiczność i różna pod względem powierzchni scena, my się dopasowujemy do warunków. Tak samo dobieramy repertuar, jeżeli wiemy, że większą część publiczności stanowić będą dzieci, skupiamy się na pokazach głównie dla nich. Jeśli więcej jest dorosłych, wybieramy takie bardziej mentalne, nad którymi trzeba się zastanowić i takie żeby każdy z nich choć raz zrobił takie ?WOW? po wyjściu ze spektaklu.

Więcej o tym przeczytasz w najnowszym wydaniu Waszych Mediów.

 Paulina Barycza