To oni obrzucili pomnik Papieża jajami. Rozpoznajesz? Zadzwoń!

Na sygnale Piła Wydarzenia
PIŁAPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zajmują się sprawą obrzucenia jajkami Pomnika Jana Pawła II. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 12 na 13 października br. na Placu Zwycięstwa w Pile. Wizerunki mężczyzn związanych z tą sprawą zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia, czy rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą postępowanie w związku z obrzuceniem jajkami Pomnika Jana Pawła II. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w nocy z 12 na 13 października br, w Pile przy Placu Zwycięstwa. Realizowane przez funkcjonariuszy różnego rodzaju czynności, do chwili obecnej, nie przyniosły rezultatu w postaci zatrzymania sprawców. Policjanci weszli w posiadanie zapisów z kamer monitoringu, z którego wyodrębnili wizerunki mężczyzn, którzy popełnili przestępstwo.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają tych mężczyzn o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Pile przy ulicy Bydgoskiej 115 lub telefonicznie pod numerami:

  • Dyżurny, tel. 67 353 15 60, 997
  • Naczelnik Wydziału Kryminalnego podinsp. Sebastian Chabowski, tel. 519 064 652
  • Oficer Prasowy KPP w Pile podkom. Żaneta Kowalska, tel. 609 139 577

Zapewniamy anonimowość!!!

KPP Piła