VIVO! Piła zaprasza na 2. edycję kiermaszu płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych

Najnowsze Piła Wydarzenia
Po sukcesie listopadowej odsłony kiermaszu płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych VIVO! Piła zaprasza wszystkich miłośników analogowych brzmień do udziału w kolejnej edycji wydarzenia, która odbędzie się już w niedzielę, 24 kwietnia. Na miejscu dostępnych będzie około 10 000 muzycznych perełek z utworami polskich i zagranicznych artystów. Wstęp wolny.
VIVO! Piła, podczas nadchodzącej niedzieli handlowej, zadba o dodatkowe atrakcje dla swoich gości. 24 kwietnia do pilskiego centrum handlowego zjadą się wystawcy z całej Polski, aby wystawić około 10 000 wyselekcjonowanych płyt winylowych, CD i kaset
magnetofonowych z utworami największym muzycznych gwiazd, niezapomnianymi gitarowymi solówkami Jimiego Hendrixa, ponadczasowymi przebojami ABBY czy kultowymi singlami polskich artystów. Dostępne będą również maxi single oraz single 7 cali. Udział w wydarzeniu będzie nie tylko okazją do nabycia nowych czy wymiany zalegających na półkach egzemplarzy, ale też szansą spotkania, rozmowy i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi pasjonatami.
– Ponownie z przyjemnością organizujemy muzyczne targi, którymi mamy nadzieję dodatkowo umilić zakupy i wizytę obiekcie. Wystawiony asortyment zostanie poddany skrupulatnej selekcji. Uczestnicy kiermaszu mogą spodziewać się zatem wyłącznie dobrych
jakościowo i różnorodnych gatunkowo egzemplarzy – informuje Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.
Kiermasz płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w VIVO! Piła odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia, w godzinach otwarcia centrum handlowego. Wydarzenie jest bezpłatne.

 

  • Klaudyna Łagocka