Wspólnie posprzątajmy osiedle Podlasie

Interwencje Na sygnale Najnowsze Piła Środowisko Wydarzenia
Po wakacyjnej przerwie Klub Dobrego Klimatu zaprasza do udziału w akcji sprzątania osiedla Podlasie. Dołącz do niej w sobotę 3 września o godz. 14.00.
Zadaniem społeczników będzie tym razem uprzątnięcie lasu wzdłuż ulicy Rodakowskiego – ulubionego terenu spacerowego mieszkańców osiedla. – Można tam znaleźć wszystko: od typowych niestety w takich miejscach szklanych butelek, przez odpady budowlane i poremontowe, po gabaryty – mówi dyrektor generalny Altvater Piła, inicjator powstania Klubu Dobrego
Klimatu, Tomasz Bielański. – Gorąco zachęcamy do udziału w akcji. Każdą pomoc przyjmiemy z wdzięcznością.
Zbiórka 3 września o godz. 14.00 przy kontenerze na ul. Henryka Rodakowskiego 100. Altvater Piła zapewnia worki na śmieci, chwytaki i rękawiczki. Firma zajmie się także odpowiednim zagospodarowaniem zebranych odpadów.
###
ENERIS to ogólnopolska firma działająca w obszarze ochrony środowiska specjalizująca się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki odpadowej, wodno- ściekowej oraz nowoczesnej energetyki. Naszym głównym celem jest redukcja poziomu zanieczyszczenia otaczającego nas środowiska – powietrza, wody i ziemi. Angażujemy się i posiadamy potencjał do budowy i finansowania efektywnych i innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla indywidulanych potrzeb gmin i przemysłu. Podstawą jest konsolidacja rozproszonych do tej pory zasobów i środków służących ochronie środowiska.
W 2015 roku w skład Grupy ENERIS weszła spółka ENERIS Surowce S.A., która jest kontynuatorem działalności Veolia Usługi dla Środowiska, jednej z największych w Polsce firm działających w sektorze gospodarki odpadami oraz większościowym udziałowcem m.in. Altvater Piła. Następnie do Grupy dołączyły firmy: ENERIS Recupyl – lider recyklingu baterii i akumulatorów oraz ENERIS Proeco – zarządca Instalacji Termicznego Odzysku Odpadów Niebezpiecznych w Bydgoszczy. Więcej na: www.eneris.pl

Zuzanna Błaszczyk-Koniecko

Specjalista ds. Komunikacji i Wizerunku

Altvater Piła Sp. z o.o.