WSZYSTKO OK! AUTO ODBIORĘ PÓŹNIEJ

Najnowsze Regiony Wałcz Wydarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego dzisiaj nad ranem na drodze wojewódzkiej W163. Na miejscu funkcjonariusze nie zastali kierującego ani żadnych innych osób ale pozostawioną, dobrze widoczną kartkę z informacją.

Wszystko OK! Auto odbiorę później. Taką informację zastali na miejscu zdarzenia drogowego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.  Tuż nad ranem policjanci zostali powiadomieni o tym, że w kierunku Czaplinka, tuż za miejscowością Golce na drodze wojewódzkiej W 163 w rowie, na boku leży pojazd osobowy, a na miejscu nie ma żadnych osób. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Okazało się, że wewnątrz pojazdu, jak również w jego najbliższej okolicy, nikogo nie było. Natomiast na boku przewróconego pojazdu doczepiona jest dobrze widoczna kartka z informacją świadczącą o tym, że nikomu nic się nie stało. Kierujący zapewne nie chciał nikogo martwić i miał świadomość, że widok wywróconego w rowie auta może zaniepokoić innych użytkowników drogi. Funkcjonariusze już ustalili właściciela pojazdu, którym okazał się mieszkaniec powiatu drawskiego, jak i kierującą. Teraz policjanci będą ustalać  przyczynę zdarzenia.

Za spowodowanie kolizji, kierującej grozi nie tylko mandat ale i będzie musiała także na własny koszt zabrać samochód.

UWAGA!

Apelujemy o ostrożność, a kierowców prosimy o dostosowanie prędkości do warunków na drodze.
Jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W trudnych warunkach, przy śliskiej nawierzchni radzimy jechać wolniej oraz zachowywać bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu.