Wypadek Studźce ? Margonin oraz seria zdarzeń drogowych

Chodzież Na sygnale Najnowsze Wydarzenia

CHODZIEŻ. 9 grudnia po godzinie 14.  do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym pomiędzy Studźcami a Margoninem. Dwie osoby zostały ranne.

-W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe. Podróżowało nimi  łącznie osiem osób, z czego dwie dorosłe zostały poszkodowane: jedna z raną głowy, druga skarżyła się na  ból w okolicach miednicy i klatki piersiowej– mówi mł. bryg. Leszek Naranowicz z KP PSP W Chodzieży.

Do akcji ratunkowej skierowano zastępy z JRG PSP w Chodzieży oraz OSP  KSRG z Margonina. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia,  udzielili też kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, a po przybyciu na miejsce ambulansu przekazali ich pod opiekę medyków. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Chodzieży.

W działaniach trwających ponad godzinę udział wzięły 4 zastępy straży pożarnej (13 strażaków), policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Droga była nieprzejezdna w obu kierunkach.

Tego samego dnia o godzinie 18:35 na ulicy Zwycięstwa w Chodzieży  zderzyły się dwa samochody osobowe. Po przebadaniu przez ZRM nikt nie został przetransportowany do szpitala.

Niebezpiecznie na drogach powiatu chodzieskiego było  również 10 grudnia. Tuż po godzinie 9. w Atanazynie samochód osobowy wjechał do rowu. Ranne zostały dwie osoby. Godzinę później na ulicy Dworcowej w Chodzieży doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany trafił do szpitala.

All-focus

 (Red.)

 Fot KP PSP Chodzież