Z FLAGĄ POWIATU PILSKIEGO NA RAJDZIE ZŁOMBOL DO PORTUGALII

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Brawo dla ekipy firmy ZRII Hydropex ze Złotowa, która brała udział w tegorocznym rajdzie charytatywnym ZŁOMBOL. Meta znajdowała się w Nazaré w Portugalii.

Ekipa firmy  Hydropex z numerem startowym 482 dojechała tam Lublinem w pięć dni, przez wiele krajów Europy, pokonując trasę 4 tysięcy kilometrów.
– Gratuluję i dziękuję również, że zabrała ze sobą nie tylko polską flagę, ale także flagę powiatu pilskiego i prezentowała ją również na mecie rajdu w dalekiej Portugalii. W ten sposób firma chciała podkreślić, że wykonuje usługi na terenie całego kraju i utożsamia się także z powiatem pilskim – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Firma Hydropex działa w sektorze zamówień publicznych wykonując na terenie gmin powiatu pilskiego prace inżynieryjne w postaci budowy sieci wodno-kanalizacyjnej w innowacyjnej metodzie przewiertu sterowanego (wierceń kierunkowych stosowanych np. w celu przeprowadzenia rurociągu pod większymi przeszkodami terenowymi, jak rzeki, kanały, autostrady).

Udział w rajdzie ZŁOMBOL był na pewno nie tylko znakomitą przygodą, ale przyświecał mu jeszcze szlachetny cel – uczestnicy rajdu wspierają bowiem domy dziecka.
Rajd organizowany jest od 2007 roku. Biorą w nim udział pojazdy produkowane i projektowane w państwach dawnego „bloku wschodniego”. Lublin, którym jechała ekipa z firmy Hydropex spisał się znakomicie, podobnie jak profesjonalny i zgrany zespół. Gratulujemy!

powiat.pila.pl