Zaginął Tomasz Cichoński

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia
PIŁA. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 39-letniego Tomasza Cichońskiego. Mężczyzna wyszedł z domu w dniu 16 czerwca br. w godzinach wieczornych. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 (dyżurny) lub 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Tomasza Cichońskiego, do którego doszło 16 czerwca br. w godzinach wieczornych w Pile. Mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis poszukiwanego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, oczy szare, łysy. Ubrany był w niebieskie spodenki materiałowe 3/4 i jasną koszulkę polo oraz buty sportowe marki Reebok koloru bordowego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 czynnym całą dobę lub 112.

Mł.asp. Jędrzej Panglisz/KPP Piła