Zajęcia z ekonomii dla najmłodszych w VIVO! Piła

Najnowsze Piła Wydarzenia

 Ekonomia to dziedzina wyłącznie dla dorosłych? Nic bardziej mylnego. Kwestii dotyczących pieniędzy i ich mądrego gospodarowania warto uczyć się już od najmłodszych lat. W trakcie warsztatów ?Mali Przedsiębiorcy? dzieci dowiedzą się m.in. o planowaniu domowego budżetu, racjonalnym oszczędzaniu i wartości wolontariatu. Pierwsze zajęcia odbędą się 25 marca w VIVO! Piła.

Codziennie, bez względu na wiek, uczymy się zarządzania finansami i innymi zasobami, które posiadamy. Najczęściej robimy to intuicyjnie, a przecież rozumienie podstaw ekonomii jest tak samo przydatne jak czytanie ze zrozumieniem czy pisanie. Podczas cyklicznych warsztatów edukacyjnych ?Mali Przedsiębiorcy? dzieci przedszkolne oraz maluchy z klas 1-3 poprzez gry i zabawy zapoznają się z podstawowymi pojęciami ekonomicznymi. Na pierwszych zajęciach, 25 marca, najmłodsi dowiedzą się o budżecie domowym oraz mądrym wydawaniu pieniędzy. W specjalnie przygotowanych na tę okazję stacjach dzieci będą wykonywały określone zadania. Za ich zaliczenie dostaną zabawkowe banknoty, które później będą mogły wydać na atrakcyjne nagrody. W zrozumieniu tematyki przedsiębiorczości pomogą świnka Grosia i wiewiór Franek. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają pamiątkowe certyfikaty i świnki-skarbonki na przyszłe oszczędności.

Warsztaty odbędą się w dwóch blokach ? w godzinach 10:00 ? 14:00 zostaną przeprowadzone zajęcia dla przedszkolaków, natomiast dzieci z klas 1-3 organizatorzy zapraszają w godzinach 15:30 ? 18:00. Drugie zajęcia z cyklu ?Mali Przedsiębiorcy? zaplanowano na 6 maja.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 Zapisy indywidualne lub grupowe:

 Pawel Chodera

 pawel@smartkidacademy.com

 tel.  501 845 835