Zapraszamy na targi edukacyjne

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W sobotę, 22 lutego w Zespole Szkół Gastronomicznych odbędą się Pilskie Powiatowe Targi Edukacyjne. Swoją ofertę na nowy rok szkolny 2020/2021 przedstawią licea, technika i szkoły branżowe prowadzone przez Powiat Pilski.

– Serdecznie zapraszam na to ważne wydarzenie przyszłych absolwentów szkół podstawowych oraz rodziców, którzy mogą być pomocni przy wyborze szkoły. Oferta naszych placówek jest bogata i atrakcyjna, każdy znajdzie coś dla siebie  ? mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Oferta edukacyjna została tak przygotowana, by jak najlepiej spełniała oczekiwania młodzieży oraz pracodawców, uwzględniono w niej naukę zawodów, na które jest największe zapotrzebowanie na rynku pracy zgodnie z barometrem zawodów na 2020 r.

https://barometrzawodow.pl/userfiles/Barometr/2020/wielkopolskie/BAROMETR_ZAWODOW_wojewodztwo_wielkopolskie_2020_pilski.pdf?fbclid

Na rok szkolny 2020/2021 dla absolwentów szkół podstawowych (1323 ? spodziewana liczba) Powiat Pilski przygotował 1770 miejsc. Dla nikogo więc miejsca nie zabraknie.

Więcej na stronie:

https://www.powiat.pila.pl/aktualnosci/3754,zapraszamy-mlodziez-i-rodzicow-na-pilskie-powiatowe-targi-edukacyjne

 Powiat Pilski