ZATRZYMANO 9 OSÓB POSZUKIWANYCH

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia

Funkcjonariusze pilskiej jednostki podczas ostatniego weekendu zatrzymali dziewięć osób poszukiwanych. 30- letni mężczyzna poza odbyciem kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności odpowie również za posiadanie marihuany, uszkodzenie mienia i znieważanie policjantów.

Pilscy policjanci każdego dnia zajmują się zatrzymywaniem osób, które ukrywają się przed odbyciem zasądzonej kary za przestępstwa popełnione w przeszłości. W trakcie ubiegłego weekendu zatrzymali łącznie 9 osób poszukiwanych. Byli to mieszkańcy powiatu pilskiego i okolic wieku od 30 do 65 lat. Jeden z mężczyzn ukrywał się od ponad roku i poszukiwany był na podstawie 3 listów gończych wydanych przez sąd, celem odbycia przeszło 2 lat pozbawienia wolności.

Przy jednym z zatrzymanych, 30- letnim mieszkańcu gminy Wysoka mundurowi znaleźli marihuanę. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności i stawiał czynny opór. Poza odbyciem kary 2 lat i 6 miesięcy, czeka go jeszcze sprawa dotycząca uszkodzenia mienia i znieważenia policjantów podczas wykonywania czynności służbowych.

Przypominamy, że informacje o osobach poszukiwanych można przekazać anonimowo korzystając ze specjalnej strony http://poszukiwani.policja.pl

KPP Piła