Złoty Drewnowski

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia
W chorwackim Zagrzebiu odbył się 12 turniej Zagreb Open w boksie. Zawody zgromadziły ponad 100 zawodników i zawodniczek z 7 krajów w tym reprezentacje narodową Polski kadetek i kadetów prowadzoną przez trenerów Kamila Gorząda i Przemysława Leńca na codzień szkoleniowca pilskich Sportów Walki.
W kategorii kadetów wystąpił zawodnik reprezentujący Sporty Walki Piła Adrian Drewnowski w kategorii -50 kg. Po trzech wygranych walkach kolejno z zawodnikami z Czech oraz dwukrotnie Chorwacji Drewnowski zdobywa złoty medal imprezy. Jest to kolejny wygrany międzynarodowy turniej pilanina po zwycięstwie w Niemczech kilka tygodni temu. Na turniej do Chorwacji powołana była również kolejna zawodniczka Sportów Walki Antonina Hader ale kontuzja wykluczyła ją z występu. Przypomnijmy że również Antonina Hader z niedawnego turnieju nadziei olimpijskich w Niemczech przywiozła złoty medal.
Zarówno Adrian Drewnowski jak i Antonina Hader rywalizują o miejsce w kadrze narodowej na zbliżające się Mistrzostwa Świata kadetów i kadetek w boksie, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia w Armenii. Trzymamy kciuki!
Sporty Walki Piła