ZNĘCAŁ SIĘ FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE NAD PARTNERKĄ

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 31 – letni mieszkaniec Złotowa. Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Działał w warunkach recydywy, został zatrzymany i usłyszał już zarzut.

W poniedziałek (21.08), krótko po północy, funkcjonariusze z Wydziału Prewencji złotowskiej jednostki, zostali wysłani na interwencję domową do jednego z mieszkań w Złotowie. Wg zgłaszających, z mieszkania miały dochodzić odgłosy awantury, płaczu i krzyku. Uczestnikami tych wydarzeń, miała być kobieta z dziećmi, nad którymi znęcał się mężczyzna.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce natychmiast odizolowali sprawcę przemocy od poszkodowanej. 31 latek został zatrzymany, a kobiecie i jej dzieciom zapewniono niezbędną pomoc.

W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że zatrzymany mężczyzna od blisko 7 miesięcy znęcał się nad partnerką zarówno psychicznie jak i fizycznie. Działa w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę pozbawienia wolności za takie samo przestępstwo.

– Mężczyźnie przedstawiono zarzucania się psychicznego i fizycznego. Śledczy wraz z prokuratorem wnioskowali o tymczasowe aresztowanie podejrzanego – oznajmił asp. Damian Pachuc

We wtorek (22.08) sąd przychylił się do wniosku Policjantów i Prokuratora. Zastosował wobec 31- latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.