ZNĘCAŁ SIĘ NAD PARTNERKĄ I JEJ SYNEM

Interwencje Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Złotów

32-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po interwencji w jednym z mieszkań na terenie gminy Złotów. Znęcał się on psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką oraz jej synem. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat

Policjanci ze złotowskiej jednostki, interweniowali na terenie gminy Złotów, w związku ze zgłoszeniem awantury w jednym z mieszkań. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 32 letni mężczyzna do którego wezwano patrol, znęcał się na swoją partnerką oraz jej synem. Do awantur i wyzwisk miało dochodzić od około dwóch lat, a w dniu interwencji sprawca przemocy miał uderzać kobietę oraz podduszać jej syna, grożąc przy tym że pozbawi ich życia. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Kolejnego dnia usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad członkami rodziny oraz uszkodzenia ciała.

Decyzją Prokuratury, sprawcy przemocy domowej nakazano opuszczenie miejsca zamieszkania, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Ponad to zobowiązano go do stawiania się raz w tygodniu w wyznaczonym Komisariacie Policji.

Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwa, grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

mł.asp. Damian Pachuc

Znęcał się nad partnerką i jej synem – Aktualności – KPP Złotów (policja.gov.pl)