21 OSÓB ZATRZYMANYCH POSZUKIWANYCH OD POCZĄTKU CZERWCA, W TYM 3 LISTY GOŃCZE

kraj Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów Wydziału Kryminalnego oraz funkcjonariuszy podległych jednostek Komendy Powiatowej Policji w Pile tylko od początku czerwca tego roku zostało zatrzymanych 21 osób poszukiwanych które próbowały uniknąć odpowiedzialności za wcześniejsze konflikty z prawem. 3 osoby poszukiwanie były listami gończymi. Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali zatrzymani na terenie całego kraju.

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że poszukiwani mogą ukrywać się w konkretnych miejscach na terenie całego kraju. Jedna z osób poszukiwana listem gończym została zatrzymana przez pilskich kryminalnych na terenie Koszalina. Drugi mężczyzna ukrywał się na terenie powiatu obornickiego.

Pozostali mieszkańcy powiatu pilskiego poszukiwani byli od kilku miesięcy, a nawet lat przez Sądy i Prokuratury na terenie całego kraju, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży, włamań, znęcania, przestępstw narkotykowych oraz oszustwa. Teraz najbliższe lata wszyscy spędzą za więziennymi kratami.

KPP Piła