27-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków

Najnowsze Regiony Trzcianka Wydarzenia

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz ecstasy. W sumie ponad 181 gramów nielegalnych środków. Prokurator zastosował wobec ich właściciela dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe.

Mundurowi z Komisariatu Policji w Trzciance, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadząc rozpoznanie środowiska przestępczego ustalili, iż 27-latek może posiadać u siebie w domu znaczne ilości narkotyków. W ubiegła środę, tj. 29 marca br., udali się pod jego adres, gdzie w wyniku przeszukania znaleźli amfetaminę, marihuanę oraz ecstasy. W sumie na rynek nie trafi ponad 181 gramów zabronionych środków. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony do policyjnego aresztu. Jest on dobrze znany miejscowym stróżom prawa. Był już wcześniej notowany za uprawę konopi indyjskich.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, do popełnienia, którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenie majątkowe. Teraz o dalszym losie podejrzanego zadecyduje sąd.