9 czerwca – Dzień Przyjaciela Nie kupuj! Adoptuj!

Najnowsze Piła Wydarzenia Zwierzęta

Czworonożni przyjaciele czekają na Ciebie w Schronisku… Ma miękkie i ciepłe futro, merdający ogon, a do tego jest wierny, nie ocenia, nie krytykuje, lecz kocha bezinteresownie. To kandydat na najlepszego przyjaciela. W Pilskim Schronisku dla Zwierząt Miluszków przebywa wiele czworonogów, które bardzo chętnie będą towarzyszyły swojemu człowiekowi na każdym kroku.

9 czerwca przypada Dzień Przyjaciela. Może to okazja do tego, by się zaprzyjaźnić bliżej z którymś z przesympatycznych „Miluszkowiaków”? Uwaga! To może skończyć się przyjaźnią na długie lata.

Jednym ze schroniskowych kandydatów na wiernego przyjaciela jest sześcioletni Zenek. Ten kundelek uwielbia zabawy z piłką. To ulubieniec wolontariuszy, więc szybko też podbije serca swojej nowej rodziny. Wystarczy tylko mu dać szansę, a odwdzięczy się uśmiechniętą mordką i radosnymi piruetami.

Miłek też potrzebuje człowieka – przyjaciela, który zapewni mu spokój i bezpieczeństwo. To pies lękliwy i bardzo wrażliwy, który dopiero od niedawna wie, że kontakt z człowiekiem to nie tylko ból, ale może też dawać przyjemność. Za okazaną cierpliwość odwdzięczy się wiernością do końca swoich dni.

Dla Norka schroniskowy boks to udręka. Norek kocha bieganie po lesie, gdzie może do woli węszyć i cieszyć się wolnością. Kocha też człowieka, na widok którego bardzo się cieszy i z którym może się bawić aż do utraty sił. Z takim przyjacielem pod jednym dachem z pewnością nikt nie będzie się nudził. Warunek jest jeden: Norek może być jedynym przyjacielem na czterech łapach, psiak nie toleruje innych zwierząt.

Hamer to bez wątpienia schroniskowy przystojniak. Ale ten psiak jest nie tylko piękny, ale ma również dobry charakter. Bardzo szybko zaprzyjaźni się z nową rodziną. Hamer ma pięć lat, w jego żyłach prawdopodobnie płynie krew psów rasy husky. Ma głowę pełną pomysłów, nie pozwoli więc by jego ludzki przyjaciel się nudził. To idealny kompan do spacerów po lesie i dobrej zabawy. Chętnie więc zaprzyjaźni się z osobami, które lubią aktywnie spędzać czas.

Takich psich przyjaciół w schronisku czeka więcej. Wystarczy dać im szansę. Osoby zainteresowane adopcją mogą skontaktować się ze schroniskiem dzwoniąc pod numer telefonu: 500 805 499 lub pisząc na adres adopcje@schronisko.pila.pl .

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć naszych podopiecznych, jest możliwość przekazania  darowizny. Każdy grosz zostanie wykorzystany dla Miluszkowiaków, bo one są głównymi beneficjentami jej działań.

Fundacja Miluszków

Santander Bank Polska S.A.

34 1090 2590 0000 0001 4286 3507

IBAN: PL34109025900000000142863507

SWIFT: WBKPPLPP

„Darowizna dla podopiecznych Miluszkowa”

 

  • źródło: Pilskie Schronisko dla Zwierząt