Dzieci wiedzą najlepiej, Posłuchaj co mówią?

Najnowsze Piła

PIŁA. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile spotkali się z przedszkolakami i rozmawiali o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Wszystkie informacje przekazane przez najmłodszych zostały nagrane i w formie dżingli prezentowane na antenie Radia RMF MAXX. Zapraszamy do wysłuchania niezwykle interesujących wypowiedzi dzieci na tematy m. in. prawidłowych zachowań na drodze, czy kwestii zapiętych pasów podczas podróży.

Wspólna kampania Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Radia RFM MAXX pod nazwą ?Dzieci wiedzą najlepiej? , to dżingle prezentowane jako przerywniki audycji radiowych. Policjanci wspólnie z radiowcami zadawali najmłodszym pytania związane z bezpieczeństwem m. in. na drodze. To właśnie pilskie przedszkolaki przypominają słuchaczom o najważniejszych, elementarnych zasadach bezpieczeństwa, o których należy zawsze pamiętać. Czy należy zapinać pasy podczas podróży? Czy można szybko jechać autem? Na te i wiele innych zagadnień dyskutowały maluchy.

Pilska Policja dziękuje za współpracę rozgłośni radiowej RMF MAXX oraz pozostałym rozgłośniom, które na swoich antenach prezentowały nagrania.

(WM)