Dziś musimy dbać o siebie jeszcze mocniej

Biznes Inwestycje Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Hydro Extrusion Poland wspiera Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance. Firma przekazała szpitalowi sprzęt niezbędny do walki z pandemią COVID-19.

Pomagać i dbać o siebie nawzajem warto bez względu na okoliczności, jednak ostatni czas pokazał, że bycie razem i troska o wspólne dobro potrafią czynić prawdziwe cuda. Wychodząc naprzeciw potrzebom służb medycznych i ich podopiecznych, firma Hydro wsparła lokalne szpitale, przekazując oddziałom m.in. sprzęt niezbędny do walki z pandemią COVID-19.

Choć ostatnio wiele mówi się o społecznej odpowiedzialności biznesu i działaniach na rzecz małych, „lokalnych ojczyzn”, za każdą taką inicjatywą stoją nie definicje, a ludzie, którzy wierzą, że troska o innych to najlepsza z możliwych inwestycji. Hydro Extrusion Poland od dawna wspiera szpitale powiatowe, jednak w ostatnich miesiącach pomoc była potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

Pozostając w kontakcie z Dyrekcją szpitala, firma dofinansowała zakup sprzętu wspomagającego oddech u noworodków WILAflow Elite dla placówki w Trzciance. Lampy do dezynfekcji, środki ochrony osobistej oraz darowizny na rzecz walki o życie i zdrowie pacjentów.

Mamy ogromną nadzieję, że sprzęt będzie doskonale służył mieszkańcom regionów oraz ułatwi pracę kadrze medycznej, której należą się dziś ogromne wyrazy uznania –  mówi Piotr Wieliński, Dyrektor Zarządzający w firmie Hydro Extrusion Poland.

  • źródło: https://www.facebook.com/GminaTrzcianka
  • fot.: https://szpital-trzcianka.pl/galeria