ETAP POWIATOWY TURNIEJU PAR PATROLOWYCH „PATROL ROKU 2024” ZA NAMI

Chodzież Najnowsze Regiony Wydarzenia

Za nami eliminacje powiatowe do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2024”.

Turniej jest formą doskonalenia zawodowego policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, czyli tych, których najczęściej spotykamy na ulicach miast. Jego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz umiejętności zawodowych policjantów „patrolówki”, a także wyrabianie nawyku współdziałania w patrolu, opartym na wzajemnym zaufaniu. A wszystko to w celu jak najbardziej profesjonalnego podejmowania interwencji. W piątek 26 maja w eliminacjach powiatowych zwyciężyli:

– st.sierż. Jakub Frachanowski,

– st.post. Łukasz Głuchy.

Swoją obecnością na eliminacjach zaszczycił Zastępca Burmistrza Miasta Chodzieży Pan Piotr Witkowski, który pogratulował policjantom dobrego wyniku i wręczył drobne upominki. Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży insp. Przemysław Kozioł w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za udział. Podkreślił, iż profesjonalizacja działań Policji jest elementem niezwykle ważnym, bowiem jesteśmy po to, by służyć społeczeństwu.

W najbliższym czasie przed policjantami etap wojewódzki. Już teraz życzymy powodzenia.

Fot. KPP Chodzież