Intensywny dzień Poseł Marty Kubiak

Najnowsze Polityka Wydarzenia
POWIAT PILSKI. Marta Kubiak, Poseł na Sejm RP: – Mówiąc zupełnie szczerze, w moim sercu zawsze najważniejsi są mieszkańcy naszych miast, gmin i wsi. Uważam, że wiele zależy od odpowiedniego zarządzania przez samorządy naszymi Małymi Ojczyznami. Aktywna młodzież, ambitne inwestycje, kompetentni i zmotywowani współpracownicy, to kilka z wyznaczników prawidłowego rozwoju. Z całą pewnością Białośliwie i Wyrzysk to miejsca, które dbają o swoich mieszkańców, zmieniając się z każdym rokiem na lepsze.
Dzisiaj za mną bardzo intensywny dzień.  Zacznę od spotkania z wyjątkowymi działaczami funkcjonującymi pod opieką pana Ryszarda Sella. Młodzieżowa Rada Miejska w Wyrzysku to ludzie pełni pasji, determinacji i zaangażowania. Cieszę się, że mogłam spędzić z nimi czas. Na młodzież z Wyrzyska zdecydowanie warto stawiać. Aleksandra Bystrzycka działamy.
Korzystając z okazji spotkałam się z panią burmistrz Bogusława Jagodzińska. Szczerze rozmawiałyśmy o sprawach bieżących, a w szczególności o realizowanych i przyszłych inwestycjach. Wszystko wygląda znakomicie.
Kolejnym miejscem było Białośliwie, przyznam, że był to czas wypełniony konkretnymi i rzeczowymi rozmowami. Poruszyliśmy ważne tematy dla #GminaBiałośliwie. Wraz z Wójtem Gminy Krzysztof Rutkowski udaliśmy się na ul. Polną, gdzie aktualnie trwają prace remontowe, jednak najbardziej imponująco zapowiada się remont i doposażenie Ośrodka Kultury.