IV Bieg Tropem Wilczym w Pile – ruszyły zapisy

Wydarzenia

PIŁA. Rozpoczęły sie zapisy online na IV Bieg Tropem Wilczym w Pile – poinformowali na swoim profilu na Facebooku Pilscy Patrioci.

“Zapisywać na bieg można się poprzez poniższego linka lub w Kolejowym Sklepie Sportowym na ulicy Staromiejskiej w Pile (sklep przy wjeździe do SP1).

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?

Poniżej kilka ważnych zasad:

1. Po zapisaniu się online otrzymujecie na e-maila potwierdzenie uczestnictwa, w którym znajdują się dane do przelewu. Bieg należy opłacić w terminie 7 dni. Dane do przelewu znajdują sie również w regulaminie biegu. Dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy uczestnik ma prawo do odbioru pakietu startowego. Będziemy weryfikować terminowe wpłaty i usuwać z listy w przypadku nie opłacenia biegu. Nie chcemy blokować miejsc wszystkim chętnym.
2. W sklepie stacjonarnym (Kolejowy Sklep Sportowy) odbywają się zapisy, gdzie możecie opłacić bieg gotówkowo oraz zapisać większą grupę.
3. Pakiet startowy w cenie 30zł – w skład pakietu wchodzi pamiątkowy medal, t-shirt z wizerunkiem bohatera, gadżety patriotyczne, ciepły posiłek, ubezpieczenie oraz udział w loterii.
4. Dystans biegu to 1963m – 1 pętla (nawiązanie do roku, w którym zginął w walce ostatni żołnierz wyklęty Józef Frańczak ps. Lalek)
Możliwość pokonania kilku pętli w limicie czasowym 60 minut.
5. Bieg odbędzie się w lasku przy ul. Mickiewicza w Pile – 3 marca 2019 roku – start biegu o godzinie 12:00.
6. Bieg wpisuje się w program Pilskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Pile.
7. Pomysłodawcą ogólnopolskiego biegu jest Fundacja Wolność i Demokracja, a organizatorem pilskiej edycji grupa PILSCY PATRIOCI.
8. W tym roku przygotowaliśmy aż 750 pakietów startowych.
9. Pakiety będzie można odbierać kilka dni przed biegiem na sali sportowej klubu Sporty Walki Piła.
10. Rozmiar oraz wybór koszulki dokonujemy podczas odbioru pakietu startowego.
11. Bieg ma na celu upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych i odbywa się w całej Polsce oraz w dużych miastach na całym świecie.
12. W biegu mogą wziąć udział kijkarze oraz całe rodziny z małymi dziećmi.

Wszystkie informacje oraz szczegóły dotyczące biegu będą umieszczane na tej stronie: https://www.facebook.com/373537936317831/posts/738998053105149/, dlatego prosimy nas śledzić.

Serdecznie dziękujemy, że już po raz czwarty jesteście z nami!
Pamiętajcie, że to Wy tworzycie ten bieg wyjątkowym “.

Regulamin biegu:

https://www.dropbox.com/?/Regulamin-biegu-tropem-wilczym-20?

 

Pilscy Patrioci (FB)