Klub Piłkarski Piła oraz Sokół Pniewy zapraszają

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia
Zbliża się emocjonujący początek nowego sezonu piątej ligi. W najbliższą sobotę na murawie stadionu przy ul. Żeromskiego w Pile o godzinie 16.00 spotkają się zawodnicy Klubu Piłkarskiego Piła oraz Sokoła Pniewy. Ta rywalizacja zainauguruje sezon 2023/2024, dostarczając kibicom niesamowitych piłkarskich wrażeń.
Zapowiedź meczu V ligi grupy 1 piłki nożnej: Klub Piłkarski Piła vs Sokół Pniewy – sobota 12 sierpnia, stadion przy ul. Żeromskiego w Pile,
godz. 16.00

Klub Piłkarski Piła to beniaminek wśród drużyn grających na poziomie V Ligi. Czerwono-czarni awansowali z Ligi Okręgowej po wygraniu dwumeczu barażowego z Klubem Piłkarskim Słupia. Podopieczni trenera Pawła Nawrockiego znani są z umiejętności tworzenia solidnej obrony oraz skutecznej kombinacyjnej gry w ataku. Zespół wzmocniło kilku wartościowych zawodników, takich jak Adrian Pietrowski, Radosław Góźdź czy Kamil Szymanek. W tym tygodniu klub ogłosi nazwiska kolejnych zawodników, którzy w nowym sezonie ubiorą czerwono-czarne barwy. Tak wyważony skład, będący połączeniem energii młodych zawodników i doświadczeniem tych starszych, stać na bardzo wiele. Zawodnicy już nie mogą się doczekać, aby udowodnić swoją wartość na boisku.

Z drugiej strony Sokół Pniewy – drużyna, która odcisnęła swoje piętno w ligowych futbolu w latach 90-tyc, grając w ówczesnej pierwszej lidze (obecnie Ekstraklasie). Wiek XXI nie jest już tak sportowo udany dla zawodników Sokoła. Poprzedni sezon ukończyli na 14. miejscu w grupie drugiej piątej ligi. W tym sezonie zagrają w grupie pierwszej. Pniewianie z pewnością zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić swoim kibicom ekscytujący początek sezonu. Będą chcieli pokazać, że są gotowi rywalizować na dobrym poziomie w grupie pierwszej piątej ligi.
To spotkanie to zdecydowanie coś więcej niż tylko inauguracyjny mecz sezonu. To rywalizacja, której stawką są więcej niż tylko trzy punkty.
Oba zespoły będą chciały zapewnić sobie mocny start i zdobyć ważne punkty, które pomogą im nabrać tempa na początku sezonu.
Nie możemy przewidzieć, jak potoczy się to spotkanie, ale jedno jest pewne – czeka nas świetne widowisko pełne emocji i pasji do piłki
nożnej. Mamy nadzieję, że zasiądą Państwo wygodnie w na trybunach stadionu przy Żeromskiego, by wspólnie z piłkarzami przeżywać te
wyjątkowe chwile.
Karnet na domowe mecze KP Piła w rundzie jesiennej w cenie 39 zł można nabywać w Centrum Ksero Studio K2 przy Placu Konstytucji 3-go Maja. Bilet na mecz w cenie 10 zł oraz karnet na rundę jesienną będzie można również nabyć na stadionie w dniu meczu. W obu przypadkach płatność wyłącznie gotówką.
Zapraszamy do oglądania meczu Klub Piłkarski Piła kontra Sokół Pniewy.
Czas na futbol, czas na piątą ligę!
Klub Piłkarski Piła