Dworek Koper w Grabównie zaprasza. Naturalna muzyka płynąca z serca

Piła Regiony Wydarzenia
Koncert zespołu KARCZMARZE w Dworku Koper w Grabównie – 15 lipca godz. 19.00.
Naturalna muzyka, płynąca z serca i żywych, posiadających duszę instrumentów.
Zespół Karczmarze powstał w maju 2006 r. w Rzeszowie. Filarami zespołu jest trzech zawodowych muzyków, którzy zapoczątkowali działalność zespołu: Tomasz Pyzik – skrzypek, Tomasz Pisaniak – akordeonista, Łukasz Cycak – kontrabasista. Do zespołu dołączyli: Stanisław Tadla – cymbały rzeszowskie/gitara, Monika Baran – skrzypce, Szymon Tadla – cymbały rzeszowskie.
Zespół Karczmarze wykonuje szeroko pojętą muzykę pogranicza. W ich wykonaniu można usłyszeć melodie polskie, ukraińskie, słowackie, węgierskie, bałkańskie oraz żydowskie.
Karczmarze od początku swojej działalności dali ponad 600 koncertów zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, m.in. w Niemczech, we Francji, Włoszech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Rumunii, Litwie oraz na Ukrainie i na Węgrzech. Uczestniczyli w prestiżowych targach Expo w Mediolanie i na święcie wina w Tokaju. W 2017r. wystąpili na planie filmowym “Rock’n’Roll Eddie”, a w 2018r. wydali swój pierwszy teledysk do autorskiego nagrania pt. „Daleko od żony”. Laureaci wielu festiwali i przeglądów.
Koszt biletu 90,- zł.
Bilety dostępne w DWORKU w Grabównie. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny i rezerwację pod nr tel. 67 287 41 28. (codziennie w godz. 13.oo – 21.oo)
Serdecznie zapraszamy !
Dworek Koper