Narkotyki ukrył w pomieszczeniu gospodarczym

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów

Zabezpieczone ponad 250 gramów narkotyków – to efekt pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki.. Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Złotów, który narkotyki ukrył w pomieszczeniu gospodarczym. Mężczyzna usłyszał zarzut i teraz o jego dalszym losie zadecyduje Prokuratura i Sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki, bazując na swoich ustaleniach, w ubiegły weekend (24.02) udali się do miejsca zamieszkania 32-letniego mieszkańca gminy Złotów. Z posiadanych informacji wynikało, że może on posiadać znaczne ilości środków psychotropowych.

Podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych mężczyzny, stróże prawa ujawnili woreczki foliowe z zawartością białych bryłek. Badania testerem wykazały, że jest to amfetamina o łącznej wadze 275 gramów.

Właściciel nielegalnych substancji został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Nie było to jego pierwsze zatrzymanie, gdyż w ubiegłym roku również karany był za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Fot. Damian Pachuc