Nowy komendant Komisariatu Policji w Krajence

Najnowsze Wydarzenia Złotów

KRAJENKA. Podkom. Maciej Forecki z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, mianowany nowym Komendantem Komisariatu Policji w Krajence

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie odbyła się odprawa służbowa, w trakcie której Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Robert Chwedczyk, odczytał i wręczył rozkaz personalny o mianowaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Krajence, podkom. Maciejowi Foreckiemu. Nowemu Komendantowi życzył sukcesów i satysfakcji z wykonywania obowiązków na nowym stanowisku.

Podkomisarz Maciej Forecki, który od dzisiaj będzie pełnił funkcję komendanta podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, by zapewnić wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom Krajenki i Tarnówki wraz z gminami.

Nowy komendant związany jest z Policją od 2008 roku, a od 2014r zajmował się w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie kontaktem z mediami, na stanowisku ds. prasowo-informacyjnych. W związku z ostatnio piastowaną funkcją, także przedstawiciele lokalnych mediów podziękowali za sześcioletnią współpracę, życząc samych sukcesów i dalszych awansów.

Gratulujemy !

KPP Złotów