O! Zoo i Triumph nowymi najemcami VIVO! Piła

Biznes Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W pierwszej połowie listopada w VIVO! Piła działalność zainaugurowały dwie kolejne marki. Klienci pilskiego centrum handlowego od teraz skorzystają tu z oferty O! Zoo i Triumph. Lokale nowych najemców zajęły łączną powierzchnię 133,7 mkw.

Świetne wieści dla wszystkich miłośników zakupów płyną z pilskiego centrum handlowego.  W listopadzie do grona ponad 70 najemców VIVO! dołączyły aż dwie nowe marki.

W piątek, 5 listopada, obecność  w obiekcie zainaugurowało O! Zoo, reprezentujące branżę zoologiczną. W asortymencie nowo otwartego sklepu znaleźć można pokarm, kosmetyki, środki ochrony, zabawki, akcesoria oraz wiele innych artykułów dla pupili.

Z kolei w środę, 10 listopada, swój salon w VIVO! Piła otworzył Triumph. Marka oferuje szeroki wybór bielizny dziennej, nocnej i kostiumów kąpielowych dla kobiet. W asortymencie znajdują się także modowe propozycje dla mężczyzn.

– W VIVO! niezwykle istotne jest dla nas rozbudowywanie wachlarza ofert i usług, tak aby móc kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów. W efekcie, tylko w tym roku dołączyły do nas Czas na Herbatę, Greenpoint czy Homla. W ostatnim czasie powitaliśmy również O! Zoo, będące aktualnie pierwszym sklepem z branży zoologicznej w obiekcie oraz markę Thriumph, producenta wysokiej jakości bielizny  informuje Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

O! Zoo zostało zlokalizowane w sąsiedztwie Oliki oraz Hebe, natomiast Triumph w pobliżu Carry i Esotiq. Lokale czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Klaudyna Łagocka
Open Media