Piławą dla Natalii

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

SZWECJA-ZABRODZIE. Nie tak dawno płynęli  z Nadarzyc do Szwecji, a już niebawem pokonają Piławę na odcinku od Szwecji do Zabrodzia. Mowa o charytatywnych spływach kajakowych pod hasłem ?Płyniemy dla Natalii?. Najbliższy zaplanowano na 15 sierpnia.

Dokładnie miesiąc po pierwszym spływie, na Piławie znów pojawią się kajaki.  I znów popłyną w szczytnym celu, bo dla Natalii Brzeszczyńskiej. Dziewczyna marzy o zakupie dostawki do wózka inwalidzkiego, dzięki której mogłaby jeszcze aktywniej uczestniczyć  w życiu społecznym.

Temat podchwycił Remigiusz Wojtera i z myślą o Natalii 15 lipca zorganizował charytatywny  spływ kajakowy z Nadarzyc do Szwecji.  Dziewczyna zajęła miejsce w jednym kajaku z panem Remigiuszem i w towarzystwie 28 innych kajakarzy pokonali ten niełatwy odcinek Piławy. Mimo początkowego strachu i obawy, Natalia szybko oswoiła się z wodą i kajakiem. Udowodniła wszystkim, że każdą barierę można pokonać.

Miesiąc po tym wydarzeniu, tj. 15 sierpnia duet Natalia Brzeszczyńska – Remigiusz Wojtera ponownie zasiądzie w jednym kajaku i wraz z innymi kajakarzami popłynie ze Szwecji do Zabrodzia. Trzymamy kciuki za dobrą frekwencję i słoneczną pogodę.

 

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Natalię może wpłacić pieniądze na konto bankowe nr 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 Fundacji Złotowianka KRS 0000308316, pisząc w tytule wpłaty ?Natalia Brzeszczyńska / B95″, a trafią one dla Natalii.

(Red.)