POLICJA ZACHĘCA DO WSTĄPIENIA DO SŁUŻBY

Najnowsze Wydarzenia

Chodzież. W ubiegłym tygodniu w siedzibie chodzieskiej Policji profilaktyk społeczny spotkał się z młodzieżą, by porozmawiać o zawodzie policjanta w ramach zajęć z doradztwa zawodowego.

Nadkom. Elżbieta Żulewska spotkała się z młodzieżą Szkoły Podstawowej w Wyszynach, by przybliżyć jej zawód policjanta i zachęcić do wstąpienia w przyszłości w szeregi tej formacji. Policjantka opowiedziała, czym jest służba i jakie niesie za sobą przywileje, a jakie ograniczenia, udzieliła informacji w zakresie wysokości wynagrodzenia oraz dodatkowych świadczeń, czasu, jaki trzeba służyć, by móc przejść na emeryturę, czy kwestii związanych z awansem. Kolejno omówiła poszczególne etapy procesu kwalifikacyjnego.

 

Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży informuje, że od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 istnieje możliwość spotkania się z policjantem Zespołu Prezydialnego, Kadr i Szkolenia i porozmawiania na temat procesu rekrutacyjnego w Policji. Ponadto na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży znajduje się baner ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS, który przekieruje nas na stronę BIP KWP, gdzie zainteresowani wstąpieniem do służby w Policji uzyskają wszelkie informacje na ten temat.

Już teraz serdecznie zapraszamy! ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS!

KPP Chodzież