POLICJANCI ZABEZPIECZYLI MARIHUANĘ I TABLETKI ECSTASY

Wydarzenia

Kryminalni z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali 29-latka, który w miejscu swojego zamieszkania miał prawie 240 gramów marihuany oraz 54 tabletki ecstasy. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zdobyli informację o tym, że 29-letni mieszkaniec Trzcianki ma związek z przestępczością narkotykową. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 240 gramów marihuany oraz 54 tabletki ecstasy. Mężczyzna narkotyki przechowywał w kuchni w plastikowych pojemnikach. Zabezpieczone środki zostały przekazane do szczegółowych badań laboratoryjnych. Z kolei zatrzymany trafił do policyjnej celi.

W środę, 1 lutego br. prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i zastosował wobec niego dozór policyjny. 29-latek w przeszłości był już notowany. Za tego typu przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Karolina Górzna-Kustra