POMÓŻ KACPROWI URATOWAĆ OKO – Przyjdź na Piknik charytatywny do Gajewa

Czarnków Najnowsze Regiony Wydarzenia

1 sierpnia 2023r mój młodszy brat Kacper miał wypadek w pracy – podczas używania gwoździarki jeden z gwoździ odbił się od drewna i trafił go w oko, co spowodowało poważne uszkodzenie oka i utratę wzroku.

Kacper trafił na ostry dyżur okulistyczny w  Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie zaczęła się walka o uratowanie oka. Po operacji dowiedzieliśmy się, że oko udało się uratować ale z ubytkiem w tęczówce. 13 sierpnia puściły szwy w oku, konieczna była kolejna wizyta w szpitalu i kolejny zabieg szycia oka. Dzisiaj, 17 sierpnia szwy poluzowały się po raz kolejny i Kacper znowu trafił do szpitala w Poznaniu, gdzie jutro przejdzie trzecią operację.

Ten wypadek sprawił, że zawsze uśmiechnięty i pełen energii chłopak zamknął się w sobie i stracił sens życia.

W tym roku skończył szkołę średnią i poszedł do pracy, by zaoszczędzić pieniądze na studia, w czasie wolnym pomagał innym, będąc członkiem OSP w swojej miejscowości.

Będziemy walczyć i zrobimy wszystko, żeby mój brat odzyskał wzrok w oku. Chciałbym również Ciebie prosić o pomoc w zebraniu środków niezbędnych na operacje, które jeszcze są przed Kacprem.

Jestem wdzięczny za każdą wpłąte, za każde udostępnienie zrzutki i za każde dobre słowo, które pomoże Kacprowi przetrwać ten trudny czas.

 

link do zrzutki: https://zrzutka.pl/na-uratowanie-wzroku-kacpra-2g7b3b?fbclid=IwAR2DQHS2hF7NNSJhgaL1QxpUWqZGYV4dSg01hFdig5lKjN9XywRnWCHLMCM

 

W niedzielę 24 września o 13 koło sali wiejskiej w Gajewie odbędzie się piknik charytatywny POMOC DLA KACPRA!

Dziękuję za pomoc

Hubert